Polskie House Flipper niespodziewanie trafia do Xbox Game Pass

House Flipper

Dzisiaj z Xbox Game Pass znikają 4 gry z FIFĄ 20 na czele, ale teraz okazało się, że w subskrypcji niespodziewanie wylądowało też House Flipper. To ciepło przyjęta gra indie od polskiego studia Frozen District, z której obecności z pewnością ucieszy się niejeden gracz.

House Flipper w Xbox Game Pass

Zwiastun House Flipper

Głównym bohaterem House Flipper jest inwestor kupujący domy i mieszkania celem dalszej odsprzedaży z zyskiem. Nabyte nieruchomości musimy najpierw odpowiednio odpicować, pozbywając się przy okazji wszelkich problemów i niedogodności dla przyszłych klientów. Pieniądze otrzymane ze sprzedaży wyremontowanego mieszkania lub domu możemy inwestować w kolejne budynki, stale zwiększając stan swojego konta.

Przeczytaj też: Wyprzedaż Publisher Spotlight w Xbox Store

House Flipper jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy niekoniecznie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z