[Akt.] Jurassic World Evolution 3 i dwie inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Jurassic World Evolution 2

Przedwczoraj z Xbox Game Pass wyleciało 6 gier, ale dzisiaj dla odmiany mamy dobre informacje. Otóż w ofercie usługi Microsoftu lądują trzy produkcje: Jurassic World Evolution 2, Umurangi Generation Special Edition oraz Little Witch in the Woods. To dość niszowe tytuły, ale na pewno znajdą swoich amatorów.

Chcesz kupić 22 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za ok. 150 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Nowe gry w Xbox Game Pass (17 maja 2022)

Zwiastun Jurassic World Evolution 2

Jurassic World Evolution 2 to ekonomiczna strategia w uniwersum kultowego Parku Jurajskiego. Wcielamy się tu w zarządcę wspomnianego parku, którego zadaniem jest dbanie o „podopiecznych”, infrastrukturę, bezpieczeństwo odwiedzających i tak dalej. Co ciekawe, gra pozwala też modyfikować popularne gatunki dinozaurów, całkowicie zmieniając ich usposobienie.

Zwiastun Umurangi Generation Special Edition

Akcja Umurangi Generation Special Edition rozgrywa się w cyberpunkowej rzeczywistości na skraju upadku. Głównym bohaterem jest tu fotograf-entuzjasta, który fotografuje „ostatnie chwile życia na Ziemi”. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować miasto Tauranga, poznając otoczkę fabularną i upamiętniając ważne momenty na zdjęciach. Wydanie Special Edition zawiera podstawową grę, dodatek Macro oraz kilka pomniejszych bonusów i poprawek.

Zwiastun Little Witch in the Woods

Z kolei Little Witch in the Woods jest połączeniem RPG-a i symulatora życia. Wcielamy się tu w postać młodej dziewczyny imieniem Ellie, starającej się ukończyć szkołę wiedźm. Niestety praktyki u doświadczonej czarownicy nie doszły do skutku, a protagonistka została zmuszona do nauki „fachu” na własną rękę. Rozgrywka polega tu przede wszystkim na eksplorowaniu okolicznych terenów, ważeniu mikstur oraz poznawaniu mieszkańców i wykonywaniu dla nich przeróżnych questów.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 50 zł dla wszystkich

Dwie ostatnie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Jurassic World Evolution 2 trafi do subskrypcji trochę później, zapewne pomiędzy 13:00 a 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu gry uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Aktualizacja – 17.05.2022, 11:33

W Xbox Game Pass niespodziewanie wylądowało też Her Story w wersji na PC.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji