[Akt.] Jurassic World Evolution 3 i dwie inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Jurassic World Evolution 2

Przedwczoraj z Xbox Game Pass wyleciało 6 gier, ale dzisiaj dla odmiany mamy dobre informacje. Otóż w ofercie usługi Microsoftu lądują trzy produkcje: Jurassic World Evolution 2, Umurangi Generation Special Edition oraz Little Witch in the Woods. To dość niszowe tytuły, ale na pewno znajdą swoich amatorów.

Nowe gry w Xbox Game Pass (17 maja 2022)

Zwiastun Jurassic World Evolution 2

Jurassic World Evolution 2 to ekonomiczna strategia w uniwersum kultowego Parku Jurajskiego. Wcielamy się tu w zarządcę wspomnianego parku, którego zadaniem jest dbanie o „podopiecznych”, infrastrukturę, bezpieczeństwo odwiedzających i tak dalej. Co ciekawe, gra pozwala też modyfikować popularne gatunki dinozaurów, całkowicie zmieniając ich usposobienie.

Zwiastun Umurangi Generation Special Edition

Akcja Umurangi Generation Special Edition rozgrywa się w cyberpunkowej rzeczywistości na skraju upadku. Głównym bohaterem jest tu fotograf-entuzjasta, który fotografuje „ostatnie chwile życia na Ziemi”. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować miasto Tauranga, poznając otoczkę fabularną i upamiętniając ważne momenty na zdjęciach. Wydanie Special Edition zawiera podstawową grę, dodatek Macro oraz kilka pomniejszych bonusów i poprawek.

Zwiastun Little Witch in the Woods

Z kolei Little Witch in the Woods jest połączeniem RPG-a i symulatora życia. Wcielamy się tu w postać młodej dziewczyny imieniem Ellie, starającej się ukończyć szkołę wiedźm. Niestety praktyki u doświadczonej czarownicy nie doszły do skutku, a protagonistka została zmuszona do nauki „fachu” na własną rękę. Rozgrywka polega tu przede wszystkim na eksplorowaniu okolicznych terenów, ważeniu mikstur oraz poznawaniu mieszkańców i wykonywaniu dla nich przeróżnych questów.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 50 zł dla wszystkich

Dwie ostatnie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Jurassic World Evolution 2 trafi do subskrypcji trochę później, zapewne pomiędzy 13:00 a 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu gry uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Aktualizacja – 17.05.2022, 11:33

W Xbox Game Pass niespodziewanie wylądowało też Her Story w wersji na PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z