Pięć klasyków z PC może trafić do Xbox Game Pass. Testerzy sprawdzają gry

Quake Champions

Niedawno mogliśmy zauważyć, że testerzy w ramach programu Xbox Insider Preview mieli okazję sprawdzić na komputerach osobistych Wolfensteina 3D i TES: Daggerfall od Bethesdy. Mówiło się, że produkcje trafią do abonamentu Microsoftu, a teraz oferta klasyków może się jeszcze zwiększyć.

Klasyki z PC od Bethesdy mogą zmierzać do Xbox Game Pass

Quake Champions – trailer

Użytkownicy programu Xbox Insider mają okazję w ostatnich dniach sprawdzać dodatkowo takie tytuły, jak:

  1. Heretic: Shadow of the Serpent Riders 
  2. HeXen: Beyond Heretic
  3. HeXen: Deathkings of the Dark Citadel
  4. The Elder Scrolls: Arena
  5. Quake Champions

Szczególnie interesująco wypada ta ostatnia pozycja. Quake Champions jest wieloosobową produkcją free to play, a przez dołożenie pozycji do programu Xbox Insider na stronie Xboxa pojawiła się notka informująca, iż testerzy otrzymają dodatkowo pakiet Champions Pack do wykorzystania w grze.

Sprawdź też: Gry, które opuszczają Xbox Game Pass

Wszystkie produkcje należą do Bethesdy, a z racji tego, iż spółka jest własnością Microsoftu, można spodziewać się debiutu tychże klasyków w PC-towej wersji Xbox Game Pass. Jeszcze nie zostało nic oficjalnie potwierdzone, ale można założyć, że jeśli testy przejdą sprawnie, to gigant z Redmond prędzej czy później przygotuje stosowne ogłoszenie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z