Aliens: Fireteam Elite i konsolowe Among Us od dzisiaj w Xbox Game Pass

Among Us

Oferta Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę imponującym tempie. Dzisiaj w usłudze Amerykanów lądują dwie gry: Aliens: Fireteam Elite i Among Us w wersji na konsole. Trzeba uczciwie przyznać, że to naprawdę dobry dzień dla subskrybentów XGP.

Aliens: Fireteam Elite i konsolowe Among Us w Xbox Game Pass

Zwiastun Aliens: Fireteam Elite

Aliens: Fireteam Elite jest kooperacyjną strzelanką, której akcja rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach ukazanych w oryginalnej trylogii Obcego. Podczas zabawy udamy się na planetę Katanga, skąd wysłano desperacką prośbę o pomoc. Naszym zadaniem będzie nic innego, jak eksterminacja śmiertelnie niebezpiecznych kosmitów.

Z kolei Among Us to popularna gra sieciowa, w której gracze muszą przygotować statek kosmiczny do odlotu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnie trudnego, gdyby nie szczegół, że wśród załogi znajdują morderczy sabotażyści.

Obie gry wylądują w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, najprawdopodobniej pomiędzy 12:00 a 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Aliens: Fireteam Elite (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Among Us (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Pod koniec warto przypomnieć, że Among Us na PC figuruje w abonamencie od dawna; dziś dodano wersję na Xbox One i Xbox Series X|S. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z