Xbox Game Pass otrzyma w 2023 roku naprawdę konkretne gry. Microsoft przypomina o nadchodzących premierach

Xbox Game Pass

Dla wielu graczy 2022 rok w wykonaniu Microsoftu nie należał do najbardziej udanych. Co prawda do biblioteki Xbox Game Pass trafiły takie premierowe pozycje jak High on Life czy Scorn, jednak niektórzy nadal oczekują o wiele konkretniejszych debiutów. Najnowsza grafika opublikowana przez Xbox Polska przypomina, że najbliższe dwanaście miesięcy zapowiada się o wiele lepiej, bo w abonamencie pojawią się znacznie bardziej interesujące pozycje.

REKLAMA

Nowa grafika przypomina, że w 2023 roku Xbox Game Pass ma wzbogacić się o szereg naprawdę ciekawych gier

W 2023 roku Game Pass zaoferuje nam TYYYYYYYLE dobra 🤩 pic.twitter.com/4SxzBSfJNS

— Xbox Polska (@XboxPL) February 1, 2023

W 2023 roku Game Pass zaoferuje nam TYYYYYYYLE dobra 🤩 pic.twitter.com/4SxzBSfJNS

— Xbox Polska (@XboxPL) February 1, 2023

Według posta opublikowanego na Twitterze w 2023 roku abonament Xbox Game Pass zasilą naprawdę bardzo mocne produkcje. Na liście znalazły się takie oczywiste hity jak Starfield, Redfall czy Forza Motorsport, ale również nieco mniej popularne (na razie) tytuły jak The Last Case of Benedict Fox czy Party Animals.

W najbliższych dwunastu miesiącach do usługi Microsoftu ma też trafić długo wyczekiwana produkcja, jaką jest Hollow Knight Silksong, która po dłuższej medialnej ciszy, zaprezentowana została podczas ubiegłorocznego Xbox & Bethesda Games Showcase.

Patrząc na to zestawienie, nie sposób nie wspomnieć o Wo Long Fallen Dynasty, które zapowiadane jest jako duchowy spadkobierca serii Nioh. Koei Tecmo od dłuższego czasu bardzo aktywnie promuje swoją pozycję poprzez liczne zwiastuny jak na przykład ten wprowadzający graczy w tło fabularne tego dzieła.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Mimo że zestawienie prezentuje się naprawdę bardzo okazale i każdy znajdzie w nim coś dla siebie, to zabrakło tutaj najważniejszego czyli chociaż przybliżonych dat premier niektórych z tych pozycji. O ile część z gier ma już konkretne terminy, tak data wypuszczenia, chociażby Starfielda nadal owiana jest tajemnicą.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!