Lost in Random również może niedługo trafić do Xbox Game Pass. Poszlaka na stronie Xboxa

Lost in Random

Wczoraj pisaliśmy o odkryciu na stronie Xboxa, które wyraźnie sugeruje, że już niedługo w Xbox Game Pass pojawi się Mass Effect Edycja Legendarna. Wygląda jednak na to, że do usługi Amerykanów wkrótce trafi też Lost in Random. Źródłem tej rewelacji po raz kolejny jest oficjalny sklep Microsoftu.

Lost in Random w Xbox Game Pass – gra może zadebiutować w usłudze szybciej niż sądziliśmy

Lost in Random w Xbox Game Pass - zrzut ekranu z Xbox Store

W sklepie Xbox pojawiła się przecena na Lost in Random. Dokładnie tak jak w przypadku Edycji Legendarnej Mass Effect, okładka gry została oznaczona plakietą „Game Pass” mimo że na razie nie ma jej w subskrypcji. To z kolei wyraźnie sugeruje, że przygodówka studia Zoink Games rzeczywiście już wkrótce zawita do Xbox Game Pass; z dodaniem etykiety ktoś mógł się po prostu pospieszyć.

Gry wydawane przez Electronic Arts zawsze prędzej czy później trafiają do EA Play (a więc też Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate), ale chyba jeszcze nigdy żadna produkcja tego wydawcy nie wylądowała w subskrypcji wcześniej niż pół roku od swojej premiery. Lost in Random pojawiło się na rynku 10 września, czyli ledwie ponad 2 miesiące temu, więc niewykluczone, że wspomniane oznaczenie w sklepie Xboxa to zwykła pomyłka. Z drugiej jednak strony mamy do czynienia z niewielką produkcją, więc być może nie sprzedaje się ona zbyt dobrze i EA postanowiło nie zwlekać z dodaniem jej do subskrypcji. Mówiąc prościej: warto być dobrej myśli, ale lepiej nie robić sobie przesadnych nadziei.


PS. Jeśli planujecie zakup subskrypcji Microsoftu, to koniecznie sprawdźcie nasze sposoby na tani Game Pass (Ultimate).

Dyskusja na temat wpisu