Pierwsze gry marca w Xbox Game Pass ujawnione. Star Wars: Squadrons i więcej

Star Wars: Squadrons

Nie musieliśmy długo czekać, żeby Microsoft ujawnił pierwszą porcję tytułów, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w marcu. Początek miesiąca będzie szczególnie udany dla fanów gier sportowych, choć nie tylko, bo na liście znalazła się również kosmiczna strzelanka pod tytułem Star Wars: Squadrons.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Xbox Game Pass – marzec 2021. Pierwsze gry ujawnione

Xbox Game Pass marzec 2021 pierwsze gry

Wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc bez zbędnego owijania w bawełnę. Oto gry, które już wkrótce uzupełnią ofertę Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate:

  1. Football Manager 2021 (PC) – data dodania: 04.03.2021
  2. Football Manager 2021 Xbox Edition (konsole, PC) – data dodania: 04.03.2021
  3. NBA 2K21 (konsole, chmura) – data dodania: 04.03.2021
  4. Star Wars: Squadrons (konsole) – data dodania: nieokreślona (marzec 2021)
  5. NHL 21 (konsole) – data dodania: nieokreślona (kwiecień 2021)

Pod koniec warto wspomnieć, że od wczoraj subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą już ogrywać Madden NFL 21. Zła wiadomość jest taka, że jeszcze w tym miesiącu bibliotekę usługi Microsoftu opuści kilka gier, w tym nasz rodzimy Wiedźmin 3. Pełna lista usuwanych tytułów jest dostępna w tym wpisie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z