Dwie nowe gry lądują w Xbox Game Pass: Minecraft PC Bundle i Unpacking

Minecraft

Oferta Xbox Game Pass powiększa się niezwykle szybko. Zgodnie z zapowiedzią, dziś w usłudze Microsoftu lądują dwie nowe pozycje: Minecraft PC Bundle i Unpacking. Nie da się ukryć, że to całkiem przyjemny początek miesiąca.

REKLAMA

Minecraft PC Bundle i Unpacking w Xbox Game Pass

Zwiastun Unpacking

Minecraft PC Bundle to zestaw składający się z dwóch wersji Minecrafta w jednym launcherze: Java Edition i Bedrock Edition. Pierwsza edycja to oryginalny Minecraft napisany w języku Java, natomiast drugie wydanie zostało przepisane w C++, by grę można było uruchamiać również na konsolach. Bedrock Edition wyróżnia się też wsparciem dla rozgrywki międzyplatformowej. Wszyscy wiemy, na czym polega Minecraft, więc jego opis wydaje się zbędny.

Jeśli chodzi o drugą z dzisiejszych nowości, czyli Unpacking, to motywem przewodnim gry jest rozpakowywanie przedmiotów z pudeł i dekorowanie pomieszczeń w nowym mieszkaniu. Należy jednak wspomnieć, że podczas rozgrywki będziemy też mieć szansę na nawiązanie bliższej relacji z niewidzialną protagonistką (cokolwiek to znaczy).

Obie produkcje są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu Minecraft PC Bundle można uruchomić na PC, natomiast Unpacking zadziała na komputerach, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!