Konsolowy Minecraft Preview niespodziewanie ląduje w Xbox Game Pass

Minecraft Preview

Dopiero co pisaliśmy o debiucie Garden Story w Xbox Game Pass, a tu okazuje się, że dzisiaj w abonamencie niespodziewanie wylądowało jeszcze Minecraft Preview w wersji na konsole. Microsoft nie zapowiedział wcześniej tej nowości, więc nie da się ukryć, że dostaliśmy fajną niespodziankę.

Minecraft Preview na konsole w Xbox Game Pass

Pierwszy zwiastun Minecrafta

Minecraft Preview jest niczym innym jak zwykłym Minecraftem, ale z dodatkiem niewydanych jeszcze funkcji i buildów. To właśnie w tej edycji lądują najpierw nowości do testów, zanim trafią one ewentualnie do pełnej wersji gry.

Przeczytaj też: Minecraft za darmo

Dotychczas w ramach biblioteki Xbox Game Pass Minecraft Preview był dostępny tylko na PC, jednak dzisiaj do subskrypcji trafiła też wersja na konsole Xbox One i Xbox Series X|S. To z kolei oznacza, że wszyscy chętni abonenci mogą już ściągać tytułowe wydanie niezależnie od posiadanej platformy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z