Mega hit debiutuje w Xbox Game Pass! Monster Hunter Rise trafia do subskrypcji

Monster Hunter Rise

Wczoraj do Xbox Game Pass zawitały dwie wyczekiwane pozycje: Persona 3 Portable oraz Persona 4 Golden. Tak się składa, że dzisiaj w abonamencie Microsoftu debiutuje wyczekiwany hit Capcomu. Panie i Panowie, powitajmy Monster Hunter Rise!

Premiera Monster Hunter Rise w Xbox Game Pass

Zwiastun Monster Hunter Rise

Dziś swoją premierę ma Monster Hunter Rise na Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5. Jak już ustaliliśmy, gra debiutuje także w bibliotece Xbox Game Pass, a subskrybenci mogą ją już pobierać. W ramach abonamentu Microsoftu produkcja jest dostępna na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Akcja Monster Hunter Rise zabiera nas do obarczonej niebezpieczeństwem wioski Kamura. Podczas zabawy wcielamy się w łowcę potworów – i jak nietrudno się domyślić – polujemy na różnej maści bestie. Świat gry jest w pełni otwarty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.