Wyczekiwana gra od dzisiaj w Xbox Game Pass! Mount & Blade II: Bannerlord trafia do subskrypcji

Mount & Blade II: Bannerlord

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na kolejne dni lutego. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie Amerykanów debiutuje wyczekiwana pozycja. Mowa oczywiście o Mount & Blade II: Bannerlord.

REKLAMA

Mount & Blade II: Bannerlord w Xbox Game Pass

Zwiastun Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord to druga odsłona popularnej serii, która w 2008 roku szturmem zdobyła serca graczy. Mamy tu do czynienia z połączeniem gry RPG oraz strategii. Wcielamy się w postać śmiałka, którego zadaniem jest przywrócenie porządku w królestwie, którego dotychczasowy władca zmarł, nie wyznaczając uprzednio swojego następcy. Można grać samotnie, jak i w trybie multiplayer.

Przeczytaj też: Najlepsze gry metroidvania

Mount & Blade II: Bannerlord jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!