Wyczekiwana gra od dzisiaj w Xbox Game Pass! Mount & Blade II: Bannerlord trafia do subskrypcji

Mount & Blade II: Bannerlord

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na kolejne dni lutego. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie Amerykanów debiutuje wyczekiwana pozycja. Mowa oczywiście o Mount & Blade II: Bannerlord.

Mount & Blade II: Bannerlord w Xbox Game Pass

Zwiastun Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord to druga odsłona popularnej serii, która w 2008 roku szturmem zdobyła serca graczy. Mamy tu do czynienia z połączeniem gry RPG oraz strategii. Wcielamy się w postać śmiałka, którego zadaniem jest przywrócenie porządku w królestwie, którego dotychczasowy władca zmarł, nie wyznaczając uprzednio swojego następcy. Można grać samotnie, jak i w trybie multiplayer.

Przeczytaj też: Najlepsze gry metroidvania

Mount & Blade II: Bannerlord jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.