Ninja Gaiden: Master Collection ląduje w Xbox Game Pass

Ninja Gaiden: Master Collection

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę czerwca. Wczoraj do usługi Amerykanów trafiło For Honor: Marching Fire Edition, natomiast dzisiaj w abonamencie ląduje wyczekiwane Ninja Gaiden: Master Collection. Nic, tylko się cieszyć!

REKLAMA

Ninja Gaiden: Master Collection w Xbox Game Pass

Zwiastun Ninja Gaiden: Master Collection

Ninja Gaiden: Master Collection to pakiet trzech zremasterowanych gier z serii Ninja Gaiden: Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 oraz Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge. Poza kultowym Ryu Hayabusą w ramach pakietu wcielimy się jeszcze w postać Ayane, Rachel, Momiji i Kasumi. Podczas zabawy zwiedzimy interesujące lokacje, zgładzimy wielu wrogów i poznamy całkiem ciekawe wątki fabularne.

Przeczytaj też: Tell Me Why za darmo

Ninja Gaiden: Master Collection jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu zestaw można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Co ciekawe, część druga i trzecia działa też w chmurze. Będzie grane? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!