Posiadacze Xbox Game Pass mają powody do radości — październik będzie wyjątkowy

A Plague Tale: Requiem

Każdy miesiąc przynosi nowe tytuły dostępne do pobrania przez posiadaczy stosownym abonamentów. Powoli spoglądamy już w stronę października, kiedy to powody do radości będą mieć użytkownicy Xbox Game Pass. W usłudze udostępnionych zostanie sporo świetnych gier!

Xbox Game Pass w październiku

Persona 5 Royal
Persona 5 Royal

Nadchodzący miesiąc zachwyci posiadaczy Xbox Game Pass kilkoma naprawdę świetnymi grami. W pierwszej kolejności należy wymienić debiutanta w postaci gry A Plague Tale: Requiem. Tytuł zapowiada się naprawdę świetnie, a już teraz wiadomo, że będzie wyglądał po prostu świetnie — a to za sprawą m.in. ray tracingu. To jednak nie koniec nowości! Wielu fanów czeka bowiem na udostępnienie w usłudze gry Persona 5 Royal, czy Gunfire Reborn.

Niepełna lista gier w Xbox Game Pass na październik:

  1. Coral Island (PC) – 11.10
  2. Eville (Xbox, PC) – 11.10
  3. Dyson Sphere Program (PC) – 13.10
  4. A Plague Tale: Requiem (Xbox, PC) – 18.10
  5. Norco (Xbox, PC) – 20.10
  6. Persona 5: Royal (Xbox, PC) – 21.10
  7. Scorn (Xbox, PC) – 21.10
  8. Gunfire Reborn (Xbox) – 27.10
  9. Signalis (Xbox, PC) – 27.10

Zobacz też: Jaki laptop gamingowy do 4000 zł kupić?

Warto zaznaczyć, że lista nadchodzących gier nie jest jeszcze zamknięta. Powyższe zestawienie to jedynie jej część i kto wie, co jeszcze zostanie dodane do abonamentu w październiku. Mimo wszystko dotychczas poznane premiery w usłudze i tak wyglądają świetnie! Trzeba się zatem przygotować, a pomoże w tym tani Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.