Xbox Game Pass z kolejną grą na premierę. Produkcja w stylu Overcooked zadebiutuje w subskrypcji

Xbox Game Pass

Dzisiaj w Xbox Game Pass zadebiutowały dwie gry. Natomiast teraz dowiedzieliśmy się, że z czasem do subskrypcji Microsoftu trafi kolejna ciekawa produkcja. Mowa o PlateUp!, czyli tytule w stylu kultowego Overcooked.

PlateUp! z konsolową premierą w Xbox Game Pass

Zwiastun PlateUp!

PlateUp! to gra roguelite, swoimi założeniami przypominająca serię Overcooked. Produkcja pozwala na zabawę w pojedynkę, a także w coopie do czterech osób. Motywem przewodnim rozgrywki jest prowadzenie restauracji, a co za tym idzie – przygotowywanie dań i serwowanie ich gościom, a także rozwijanie swojego przybytku za zarobione po drodze pieniądze.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 6000 zł – najlepsze modele

PlateUp! będzie miało swoją konsolową premierę w październiku 2023 roku, ale dokładnej daty nie podano. To wtedy gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass, gdzie będzie dostępna na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Wydanie na PC ukazało się na Steamie w zeszłym roku, a opinie o nim są przytłaczająco pozytywne.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.