Wielki polski hit powrócił do Xbox Game Pass! Kapitalna, rodzima gra od dzisiaj w subskrypcji

Xbox Game Pass Polska

Wczoraj do Xbox Game Pass zawitał popularny survival na Unreal Engine 5, natomiast dzisiaj w subskrypcji Microsoftu ląduje kolejna gra. Co ważne, nie jest to byle jaka produkcja, a wielki polski hit, który zdobył uznanie również za granicą. Warto jednak zaznaczyć, że rzeczony tytuł był już dostępny w XGP w przeszłości, ale został usunięty – teraz powraca w chwale.

SUPERHOT: Mind Control Delete ponownie w Xbox Game Pass – wielki powrót

Zwiastun SUPERHOT: Mind Control Delete

SUPERHOT: Mind Control Delete to samodzielne DLC do wydanego w 2016 roku SUPERHOT. Mechanika dodatku opiera się na pierwowzorze, jednak tym razem w nasze ręce oddano nowe mapy, postacie oraz wyzwania. Co ciekawe, twórcy pokusili się też o wprowadzenie rozwiązań znanych z gatunku roguelike, co wielu z pewnością się spodoba.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli chodzi o mechanikę zabawy, ta w dalszym ciągu opiera się na walce. Tak jak w SUPERHOT, tutaj również otoczenie reaguje na bodźce tylko wtedy, gdy poruszamy postacią.

SUPERHOT: Mind Control Delete jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach oferty usługi Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Tytułowa produkcja autorstwa polskiego studia SUPERHOT Team cieszy się rewelacyjnymi opiniami zarówno graczy jak i recenzentów. Mając to na uwadze, zdecydowanie warto dać jej szansę. A Wy zamierzacie sprawdzić tę pozycję? Jak zawsze napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.