Klimatyczna przygodówka fantasy trafi do Xbox Game Pass. Ravenlok z premierą w usłudze Microsoftu

Ravenlok

Przedwczoraj pisaliśmy, że Farworld Pioneers zmierza do Xbox Game Pass. Natomiast dzisiaj dowiedzieliśmy się, że wkrótce w abonamencie Microsoftu zadebiutuje kolejna ciekawie zapowiadająca się produkcja. Mowa o Ravenlok – przyjemnie wyglądającej przygodówce fantasy.

Ravenlok z premierą w Xbox Game Pass

Zwiastun Ravenlok

Ravenlok to pełna elementów fantasy gra przygodowa, której główną bohaterką jest młoda dziewczyna imieniem Kira. Na barki protagonistki spadło zadanie „uratowanie upadłego królestwa Dunia ze szponów tyrańskiej królowej”. Podczas zabawy będziemy brać udział w wymagających pojedynkach, eksplorować ciekawy świat, rozwiązywać zagadki i wykonywać rozmaite zadania.

Przeczytaj też: Gry podobne do GTA

Premiera Ravenlok odbędzie się 4 maja 2023 roku i tego samego dnia gra pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.