Rodzinny plan Xbox Game Pass także dla znajomych. Microsoft ujawnia nazwę nowego planu

Xbox Game Pass

Na początku sierpnia ogłoszono oficjalnie rodzinny plan Xbox Game Pass, a pierwsi chętni – początkowo z Kolumbii i Irlandii – mogą testować odświeżoną usługę Microsoftu. Teraz poznaliśmy jej pełną nazwę, która może zdradzać więcej, niż myślimy.

Xbox Game Pass Friends & Family to pełna nazwa rodzinnego planu

Użytkownik Aggiornamenti Lumia dogrzebał się do bazy danych Xboxa i znalazł logo, którym będzie promowany nowy plan usługi. Widnieje na nim również pełna nazwa rodzinnego planu, jaką jest Xbox Game Pass Friends & Family. Co jednak ciekawe, Microsoft nigdy nie wspominał o tym, abyśmy mieli mieć możliwość dzielić swoje konta z przyjaciółmi, bo do tej pory mówiono jedynie o członkach rodziny.

Zobacz też: Mody do ETS2

Taki obrót spraw daje nadzieję na to, że Xbox nie będzie miał jakichkolwiek problemów do użytkowników, którzy będą składać się na rodzinny plan Xbox Game Pass nie z bratem, siostrą czy rodzicami, a właśnie z kumplami. Takie rozwiązanie z pewnością spodoba się wielu graczom i zachęci kolejnych niezdecydowanych do przetestowania abonamentu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.