Rodzinny plan Xbox Game Pass także dla znajomych. Microsoft ujawnia nazwę nowego planu

Xbox Game Pass

Na początku sierpnia ogłoszono oficjalnie rodzinny plan Xbox Game Pass, a pierwsi chętni – początkowo z Kolumbii i Irlandii – mogą testować odświeżoną usługę Microsoftu. Teraz poznaliśmy jej pełną nazwę, która może zdradzać więcej, niż myślimy.

REKLAMA

Xbox Game Pass Friends & Family to pełna nazwa rodzinnego planu

pic.twitter.com/9K40x15Yhv

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) August 27, 2022

pic.twitter.com/9K40x15Yhv

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) August 27, 2022

Użytkownik Aggiornamenti Lumia dogrzebał się do bazy danych Xboxa i znalazł logo, którym będzie promowany nowy plan usługi. Widnieje na nim również pełna nazwa rodzinnego planu, jaką jest Xbox Game Pass Friends & Family. Co jednak ciekawe, Microsoft nigdy nie wspominał o tym, abyśmy mieli mieć możliwość dzielić swoje konta z przyjaciółmi, bo do tej pory mówiono jedynie o członkach rodziny.

Zobacz też: Mody do ETS2

Taki obrót spraw daje nadzieję na to, że Xbox nie będzie miał jakichkolwiek problemów do użytkowników, którzy będą składać się na rodzinny plan Xbox Game Pass nie z bratem, siostrą czy rodzicami, a właśnie z kumplami. Takie rozwiązanie z pewnością spodoba się wielu graczom i zachęci kolejnych niezdecydowanych do przetestowania abonamentu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać