[Akt.] SkateBird kolejną grą, która wzbogaci Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

SkateBird

Dopiero co wyszło na jaw, że Lemnis Gate trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Wiele wskazuje też na to, że wkrótce w usłudze Microsoftu pojawią się trzy nowe i zarazem kultowe gry od Bethesdy. Dobre wieści wydają się nie mieć końca, bo teraz dowiedzieliśmy się, że SkateBird jest kolejną produkcją, w którą zagramy pierwszego dnia dzięki XGP.

SkateBird zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun SkateBird

SkateBird to zabawna zręcznościówka skupiona na jeździe na deskorolce. Produkcja pozwoli nam pokierować ptasimi skaterami, a trzonem rozgrywki będzie tu pobijanie kolejnych rekordów i wykonywanie zadań dla innych pierzastych fanów skateboardingu.

Premiera SkateBird została zaplanowana na 12 sierpnia 2021 roku. Tego samego dnia gra trafi do Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Subskrybenci usługi Microsoftu pobiorą ją na PC oraz konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S).

Aktualizacja – 29.07.2021, 20:32

Premiera SkateBird została przełożona na 16 września 2021 roku, co oznacza, że gra wzbogaci ofertę Xbox Game Pass dopiero w tym terminie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z