[Akt.] Wszystko wskazuje na to, że te trzy kultowe gry Bethesdy wkrótce trafią do Xbox Game Pass

Fallout 3

Konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase odbędzie się za dwa dni, w najbliższą niedzielę. Wszystko wskazuje na to, że podczas jej trwania oficjalnie poznamy tytuły przynajmniej trzech kolejnych gier Bethesdy, które wkrótce trafią do Xbox Game Pass. Przeciek pochodzi od zaufanego informatora, który już wielokrotnie udowodnił swoją wiarygodność.

Fallout 3, DOOM i The Evil Within 2 w Xbox Game Pass

pic.twitter.com/r8CUx2xjEv

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) June 11, 2021

pic.twitter.com/r8CUx2xjEv

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) June 11, 2021

Aggiornamenti Lumia to użytkownik Twittera, który słynie z przecieków na temat produktów i usług Microsoftu. Dziś informator udostępnił na swoim koncie grafikę, którą znalazł zakopaną głęboko w Microsoft Store. Wynika z niej, że do Xbox Game Pass zmierzają trzy kultowe gry Bethesdy: DOOM, The Evil Within 2 i Fallout 3. Kolejny baner wskazuje, że ich oficjalną zapowiedź usłyszymy na wspomnianej wcześniej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase. Warto przypomnieć, że po zakończeniu transmisji Microsoft prawdopodobnie wyciągnie z rękawa kolejnego asa w postaci tajemniczo zapowiadającej się niespodzianki.

Aggiornamenti Lumia już wcześniej sugerował m.in. pojawienie się Spotify Premium w Xbox Game Pass. Przeciek potwierdził się dzień później, więc jest ogromna szansa, że i tym razem doniesienie okaże się trafne. Jeszcze tylko dwa dni!

Aktualizacja – 13.06.2021, 21:35

Przeciek okazał się trafny – wymienione gry, wraz z kilkoma innymi, trafią do Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z