Stray trafi do Xbox Game Pass? Wiele na to wskazuje – wszystko zaczyna się łączyć w jedną całość!

Stray Xbox Game Pass

Niecałe dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że Stray niedługo zadebiutuje na Xboxach, a teraz wiele wskazuje na to, że gra może też trafić do Game Passa. Roczna ekskluzywność dla PlayStation 5 zaraz dobiega końca, a co więcej – dwa dni temu Microsoft najprawdopodobniej przekazał nam coś między słowami. Innymi słowy, wszystko zaczyna się łączyć w jedną całość.

Premiera Stray w Xbox Game Pass jest wysoce prawdopodobna

Dwa dni temu na oficjalnym profilu Xbox Game Pass na Twitterze pojawił się wpis o treści „jeśli kochasz koty, otwórz ten wątek”. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 19 lipca ekskluzywność Stray dla PlayStation 5 dobiega końca, a sama gra w wersji na Xboxy została niedawno oceniona przez ESRB, potwierdzając jej nadchodzącą premierę na konsolach Microsoftu.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Przypadek? Może, choć z drugiej strony… wszystko zaczyna się łączyć w jedną całość. Microsoft dobrze wie, że Stray jest ogromnym hitem, więc niewykluczone, że firma chce wykorzystać zainteresowanie grą i wrzucić ją do Game Passa, skoro premiera na Xboxach i tak już bliżej niż dalej. Wpisem na Twitterze o kotach gigant mógł z kolei zasugerować nam, że coś się kroi.

Przeczytaj też: Najlepsze tablety do gier

Mówiąc prościej: aż nieprawdopodobnie myśleć, że post na oficjalnym profilu Game Passa to przypadek w świetle tego, iż premiera Stray na Xboxach jest tuż za rogiem, a ekskluzywność dla PlayStation 5 dobiega końca 19 lipca. Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale zapewne właśnie tego dnia gra ukaże się na Xboxie One i Xboxach Series X|S.

Kup Xbox Series X

Czy przy okazji Stray wleci do biblioteki Xbox Game Pass? Mając to wszystko na uwadze, jest to wysoce prawdopodobne, choć mimo wszystko – profilaktycznie – lepiej się przesadnie nie nastawiać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.