The Legend of Tianding debiutuje w Xbox Game Pass. The Forgotten City i 7 innych gier opuszcza abonament

The Legend of Tianding

Mamy ostatni dzień miesiąca, a to oznacza tylko jedno: pokaźne czystki w katalogu Xbox Game Pass. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj abonament Microsoftu opuszcza aż 8 gier na czele z The Forgotten City i Sniper Elite 4. Dobra wiadomość jest taka, że w zamian do subskrypcji trafia The Legend of Tianding.

Konsolowa premiera The Legend of Tianding w Xbox Game Pass

Zwiastun The Legend of Tianding

The Legend of Tianding to ociekająca akcją platformówka inspirowana historią tytułowego Tiandinga, czyli mężczyzny nazywanego „tajwańskim Robin Hoodem”. Podczas zabawy przeniesiemy się do lat 20. XX wieku i będziemy walczyć z japońskim reżimem. Motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak stawianie czoła rozmaitym przeciwnikom.

The Legend of Tianding zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu najbliższych kilku godzin. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Usuwane gry z Xbox Game Pass – The Forgotten City i więcej

Zwiastun The Forgotten City

Skoro dzisiejszą nowość mamy już omówioną, najwyższa pora skupić się na mniej ciekawej części niniejszego newsa. Bez przedłużania, z subskrypcji wylatują następujące gry:

  1. The Forgotten City (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Sniper Elite 4 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  3. Alan Wake’s American Nightmare (Xbox One, Xbox Series X|S)
  4. Second Extinction (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  5. Backbone (Xbox One, Xbox Series X|S)
  6. Project Wingman (Xbox One, Xbox Series X|S)
  7. Bassmaster Fishing 2022 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  8. Nongunz: Doppelganger Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)

Przeczytaj też: Przystawka Smart TV – najlepsze modele

Wymienione wyżej tytuły znikną z oferty Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki jednak wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Nie jest to nie wiadomo jak duża zniżka, ale zawsze coś!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z