Turbo Golf Racing i SHENZHEN I/O od dzisiaj w Xbox Game Pass

Turbo Golf Racing

Wczoraj Microsoft oficjalnie ujawnił ofertę Xbox Game Pass na sierpień 2022, a raczej jego pierwszą połowę. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie lądują dwie pozycje: Turbo Golf Racing i Shenzhen I/O. Niektórzy gracze z pewnością się ucieszą.

REKLAMA

Dwie nowe gry w Xbox Game Pass (4 sierpnia 2022)

Zwiastun Turbo Golf Racing

Turbo Golf Racing to multiplayerowa produkcja, pozwalająca na wspólną zabawę maksymalnie ośmiu graczom jednocześnie. Motywem przewodnim rozgrywki — podobnie jak w Rocket League — jest kierowanie futurystycznymi autami i wbijanie nimi ogromnej piłki do bramki przeciwnika. Brzmi całkiem fajnie.

Zwiastun SHENZHEN I/O

SHENZHEN I/O to bardzo dobrze oceniana gra logiczna o wysokim progu wejścia. Rozgrywka polega tu na projektowaniu i testowaniu układów elektronicznych. Aby móc w ogóle myśleć o odnoszeniu jakichkolwiek sukcesów, przed rozpoczęciem zabawy należy najpierw przeczytać obszerną instrukcję — dokument wyjaśnia wszystkie niezbędne kwestie dotyczące komponentów, którymi będziemy operować.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

SHENZHEN I/O jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Turbo Golf Racing trafi do subskrypcji w okolicach 16:00. W ramach abonamentu Microsoftu gry uruchomimy na następujących platformach:

  1. Turbo Golf Racing (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Shenzhen I/O (PC)

Zamierzacie dać szansę którejś grze? Napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!