Miesiąc Xbox Game Pass Ultimate i 20 zł do Xbox Store gratis. Nowa promocja w sklepach stacjonarnych

Miesiąc Xbox Game Pass Ultimate i 20 zł do Xbox Store gratis promocja

Miesięczna cena Xbox Game Pass Ultimate to niecałe 55 zł, ale osoby zaznajomione z naszym poradnikiem wiedzą, że wcale nie trzeba tyle płacić, aby móc cieszyć się tą subskrypcją. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu preferujecie kupowanie „zdrapek” na XGPU w sklepach stacjonarnych, to mamy dobre wieści, bo niedawno u kilku sprzedawców wystartowała bardzo ciekawa promocja. Kupując miesiąc Xbox Game Pass Ultimate, za grosik więcej można otrzymać 20 zł do wykorzystania w Xbox Store.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Miesiąc Xbox Game Pass Ultimate i 20 zł do wykorzystania w Xbox Store gratis

Promocja miesiąc Xbox Game Pass Ultimate + 20 zł do Xbox Store

Kilka dni temu w sklepach stacjonarnych Inmedio, 1Minute, Relay, Hubiz i Discover rozpoczęła się promocja, w ramach której kupując 1 miesiąc abonamentu Xbox Game Pass Ultimate można otrzymać 20 zł do wykorzystania w Xbox Store gratis. Co prawda „gratis” w tym przypadku oznacza dopłatę dodatkowego grosika, ale umówmy się – to w zasadzie za darmo.

Przeczytaj też: Prawdopodobna oferta Xbox Game Pass na drugą połowę marca 2022

Oferta w podanych sklepach obowiązuje do 31 marca 2022 roku. Niestety w sieci ciężko znaleźć jakikolwiek regulamin akcji, więc niewykluczone, że jedna osoba może skorzystać z promocji wielokrotnie. A jeżeli tak rzeczywiście jest, to organizatorzy powinni się spodziewać sporego zainteresowania.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z