[Akt.] Wyciekła prawdopodobna lista gier w Xbox Game Pass na drugą połowę marca 2022

Tainted Grail: Conquest

Dziś mamy już połowę marca, więc wiele osób z niecierpliwością wyczekuje, aż Microsoft ujawni gry w Xbox Game Pass na drugą część miesiąca. Oficjalna lista zostanie udostępniona w ciągu kilku najbliższych godzin, jednak na dobrą sprawę nie musimy już czekać, bo zaufany społeczności człowiek zdradził, jakich gier możemy się spodziewać. Jeżeli przeciek się potwierdzi, a wiele na to wskazuje, to zagramy m.in. w F1 2021 oraz Tainted Grail: Conquest.

Prawdopodobna lista gier w ofercie Xbox Game Pass na drugą połowę marca 2022

Xbox Game Pass druga połowa marca 2022 przeciek
Prawdopodobne gry w ofercie Xbox Game Pass na drugą połowę marca 2022

Internauta ukrywający się pod nickiem billbil-kun, który już wielokrotnie ujawniał nowe gry w Xbox Game Pass przed czasem, poinformował, jakie produkcje Microsoft szykuje dla nas na drugą połowę marca. Jeżeli wierzyć zapewnieniom mężczyzny, to już wkrótce odpalimy następujące tytuły:

  1. F1 2021
  2. The Dungeon Of Naheulbeuk
  3. Tainted Grail: Conquest
  4. Zero Escape: The Nonary Games
  5. Norco
  6. Shredders (Xbox Series X|S, PC, chmura) – data dodania: 17.03.2022
  7. Weird West (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data dodania: 31.03.2022

Przeczytaj też: Sposoby na tani Xbox Game Pass Ultimate

Dziwne, że na liście zabrakło A Memoir Blue i konsolowej wersji Crusader Kings III, ale cóż – wszystko wyjaśni się jeszcze dzisiaj, kiedy Microsoft ujawni oficjalne zestawienie gier w Xbox Game Pass na drugą połowę miesiąca. Czekamy z niecierpliwością, aż Amerykanie odkryją wszystkie karty.

Aktualizacja – 15.03.2022, 15:20

Przeciek w dużej mierze się potwierdził; na liście zabrakło jedynie konsolowego Crusader Kings III. Z oficjalną ofertą Xbox Game Pass na drugą połowę marca można się zapoznać w podlinkowanym wpisie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z