Nowe gry ze wstecznej kompatybilności dostępne w chmurze dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate

Fallout New Vegas

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja, która pozwala m.in. na granie w chmurze. Właśnie dowiedzieliśmy się, że od dzisiaj na swoich smartfonach i tabletach odpalimy kolejne gry ze wstecznej kompatybilności. Na liście znalazły się m.in. takie hity sprzed lat jak Fallout: New Vegas czy The Elder Scrolls III: Morrowind.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Kolejne gry w Xbox Game Pass Ultimate ze wsparciem dla grania w chmurze

Xbox Game Pass Ultimate nowe gry dostępne w chmurze

Microsoft cały czas przypomina, jak ważna jest dla niego wsteczna kompatybilność. Doskonałym tego dowodem jest fakt, że od dziś subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą uruchomić aż 16 kultowych gier w chmurze – na smartfonach lub tabletach z Androidem, a wkrótce także w przeglądarce (również na iPhone’ach oraz iPadach) i na Windowsie. Przechodząc do konkretów, ich pełna lista prezentuje się następująco:

 1. Banjo-Kazooie
 2. Banjo-Tooie
 3. Double Dragon Neon
 4. Fable II
 5. Fallout: New Vegas
 6. Gears of War 2
 7. Gears of War 3
 8. Gears of War: Judgment
 9. Jetpac Refuelled (z obsługą sterowania dotykowego)
 10. Kameo
 11. Perfect Dark
 12. Perfect Dark Zero
 13. The Elder Scrolls III: Morrowind
 14. The Elder Scrolls IV: Oblivion
 15. Viva Piñata (z obsługą sterowania dotykowego)
 16. Viva Piñata: TIP (z obsługą sterowania dotykowego)

Microsoft zapewnia, że to dopiero początek – z czasem wsparcie dla grania w chmurze dostanie jeszcze więcej gier. Wszystkie tytuły dostępne obecnie w bibliotece usługi Xbox Game Pass można podejrzeć w naszej wyszukiwarce.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z