Niespodzianka od Microsoftu! Miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł znów dostępny

Xbox Game Pass Ultimate 1 miesiąc za 4 zł

Wczoraj cena Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass wzrosła, ale dzisiaj okazało się, że są też dobre wieści. Otóż Microsoft zdecydował się po cichu przywrócić uwielbianą przez graczy promocję, w ramach której mogą oni kupić 1 miesiąc abonamentu Ultimate lub PC Game Pass za jedyne 4 zł. To świetna okazja, aby wypróbować subskrypcję za bezcen.

1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass za 4 zł. Promocja powróciła

1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł
1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł

Pod koniec marca informowaliśmy, że Microsoft wycofał promocję na Xbox Game Pass za 4 zł. Wówczas nie było dokładnie wiadome, czy oferta zniknęła na zawsze, czy być może kiedyś powróci. Teraz okazało się, że Amerykanie postawili na drugą opcję, ku uciesze graczy.

Przechodząc do konkretów, w Xbox Store nowi oraz niektórzy powracający użytkownicy znów mogą kupić 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate lub 1 miesiąc PC Game Pass za jedyne 4 zł. Nie wiadomo, jak długo potrwa promocja, dlatego zainteresowanym jak zawsze radzimy skorzystać z niej czym prędzej.

Przeczytaj też: Najlepsze gry visual novel

Kup Xbox Series S

Trzeba uczciwie przyznać, że Microsoft bardzo pozytywnie zaskoczył. Mimo że cena Xbox Game Pass Ultimate i „zwykłego” Game Passa poszła w górę, to firma najwyraźniej postanowiła nieco zrekompensować graczom podwyżki poprzez przywrócenie uwielbianej przez nich promocji. Co tu dużo mówić: to bardzo dobry ruch i nic, tylko się cieszyć.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.