Złe wieści… Microsoft wycofał Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na moment przed premierą Starfielda

Xbox Game Pass Starfield

Dwa dni temu zaktualizowaliśmy nasz poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate, modyfikując sposoby dla nowych użytkowników o informację, iż promocja na 14 dni XGPU za 4 zł mogła zostać wycofana. Tak w istocie się stało, bowiem nie można już kupić połowy miesiąca subskrypcji za symboliczne „cztery zeta”. Co ciekawe, Microsoft wycofał promocję tuż przed premierą Starfielda.

Koniec promocji na 14 dni Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł tuż przed premierą Starfielda

1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 62,99 zł
1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 62,99 zł

Jakiś czas temu informowaliśmy o zmianie warunków promocji na Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł, a dziś dajemy znać, że oferta została całkowicie wycofana. Aktualnie w Xbox Store można nabyć jedynie 1 miesiąc XGPU za cenę 62,99 zł. Anulowanie promocji zbiegło się w czasie z nadchodzącą premierą Starfielda, więc Microsoft z pewnością chciał uniknąć sytuacji, w której gracze nadużywaliby promocji, aby ograć prawdopodobnie najgorętszą premierę września za bezcen.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Nie da się ukryć, że można się było tego spodziewać. Starfield zadebiutuje już 6 września na PC, Xboxach Series X|S oraz w bibliotece Xbox Game Pass. Jeżeli chcecie sprawdzić najnowszą przygodę Bethesdy w ramach subskrypcji Microsoftu, to w dalszym ciągu odsyłamy do naszego poradnika na tani Xbox Game Pass Ultimate, z którym najprawdopodobniej tylko do 14 września subskrypcję możecie kupić nawet 83% taniej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.