Next-genowa wersja cenionej gry od dziś w Xbox Game Pass! Dziwny Zachód jeszcze ładniejszy i w 60 FPS

Xbox Game Pass Weird West

Kilka dni temu Microsoft pokazał gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja 2023. Niedługo później do abonamentu Amerykanów trafiło całkiem ciekawe Ravenlok, natomiast dzisiaj w subskrypcji debiutuje next-genowa wersja ciepło przyjętej gry RPG. Powitajmy Weird West: Definitive Edition!

Premiera Weird West: Definitive Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Weird West

Weird West to ciepło przyjęty RPG, którego akcję obserwujemy z widoku ptaka. Podczas zabawy trafiamy na Dziki Zachód w wersji fantasy, aby poznać historię kilku postaci, których losy z początku nie wydają się ze sobą powiązane. Wydanie Definitive Edition dostosowuje grę do konsol 9. generacji, podbijając rozdzielczość nawet do 4K i płynność do 60 FPS.

Przeczytaj też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Weird West: Definitive Edition pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na konsolach Xbox Series X|S. Będzie grane? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.