Wielka premiera w Xbox Game Pass! Wo Long: Fallen Dynasty trafia do subskrypcji

Wo Long: Fallen Dynasty

Wczoraj do Xbox Game Pass zawitało F1 22, natomiast dzisiaj w subskrypcji Microsoftu ma miejsce głośna premiera. Mowa oczywiście o wyczekiwanym Wo Long: Fallen Dynasty, czyli grze soulslike studia Team Ninja. Wielu graczy na pewno się ucieszy!

REKLAMA

Premiera Wo Long: Fallen Dynasty w Xbox Game Pass

Zwiastun Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty to souslike pełną gębą, opracowany przez twórców popularnej serii NiOh. W grze przenosimy się do starożytnych Chin, pełnych fantastycznych elementów. Motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego jak walka z coraz to trudniejszymi przeciwnikami. Opowieść zaś skupia się na pewnym powstaniu oraz związanej z nim intrydze, w którą wplątuje się główny bohater.

Przeczytaj też: Najlepsze VPN-y

Wo Long: Fallen Dynasty jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!