Yakuza 0, Yakuza Kiwami 1 & 2 oraz Last Call BBS od dzisiaj w Xbox Game Pass

Yakuza Kiwami

W ciągu kilku najbliższych godzin powinniśmy poznać oficjalną listę gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę lipca 2022. Tymczasem musimy zadowolić się aż czterema nowościami, z tytułami z serii Yakuza na czele. To dopiero dobry dzień dla abonentów usługi Microsoftu.

Nowe gry w Xbox Game Pass (5 lipca 2022)

Zwiastun Yakuza 0

Biblioteka Xbox Game Pass poszerza się w bardzo szybkim tempie. Bez przedłużania, dzisiaj w subskrypcji debiutują następujące gry:

  1. Yakuza 0 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – już dostępne
  2. Yakuza Kiwami (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – już dostępne
  3. Yakuza Kiwami 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – już dostępne
  4. Last Call BBS (PC) – dostępne w ciągu kilku godzin

Przeczytaj też: Komendy CS:GO

Co ciekawe, wymienione gry z serii Yakuza opuściły Game Passa wraz z ostatnim dniem grudnia ubiegłego roku, ale najwyraźniej popyt jest na tyle duży, że Microsoft zdecydował się je przywrócić. Nic, tylko się cieszyć — dajcie znać w komentarzach poniżej, czy będzie grane!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualizacja – 05.07.2022, 17:47

Dzisiaj do subskrypcji Xbox Game Pass niespodziewanie trafiło też konsolowe wydanie Solasta: Crown of the Magister.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.