Xbox Game Pass szykuje niespodziankę dla graczy? Odkryto tajemniczą zapowiedź

Xbox Game Pass

13 czerwca – w najbliższą niedzielę – odbędzie się konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase. Wówczas poznamy m.in. nowe tytuły zmierzające do Game Passa. Wygląda jednak na to, że Microsoft ma jeszcze jednego asa w rękawie, którego ujawni dopiero po zakończeniu transmisji. Zapowiada się ciekawie!

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Niespodzianka dla subskrybentów Xbox Game Pass

Użytkownik Twittera o wdzięcznej nazwie WalkingCat, który słynie z przeszukiwania Microsoft Store w poszukiwaniu ukrytych informacji, odkrył bardzo ciekawy ekran powitalny. Obecnie można tam znaleźć logo Game Passa i zaproszenie do ponownego odwiedzenia tej strony po zakończeniu konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase. Nie da się ukryć, że to oczywisty zwiastun jakiejś niespodzianki dla fanów usługi Microsoftu.

Nie wiadomo, czego się spodziewać, choć internauci jak zawsze podejrzewają nowe gry lub połączenie Xbox Game Pass z Ubisoft+. Jest też szansa, że będziemy mieli do czynienia z nową korzyścią dla subskrybentów lub specjalnym bonusem dla osób biorących udział w wydarzeniu Xbox FanFest. Niestety na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Do niedzieli już niedaleko.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji