Xbox ma w zanadrzu 5 nieogłoszonych jeszcze tytułów first-party. Microsoft może zaskoczyć graczy

Xbox logo

W połowie września informowaliśmy o tym, że Xbox Game Studios ma w przygotowaniu kilkanaście gier. Za jedną z nich mają być nawet odpowiedzialni Polacy z People Can Fly. Tym razem do sieci trafiły kolejne doniesienia o niezapowiedzianych grach first-party tworzonych przez Xbox Game Studios.

Xbox Game Studios szykuje 5 niezapowiedzianych gier first-party

Kat Carson, menadżerka pracująca dla Microsoftu, zdradziła w swoim wpisie na platformie Linkedin kilka interesujących szczegółów, które najpewniej nie powinny jeszcze trafić do szerszego grona odbiorców. Okazuje się bowiem, że Xbox ma w zanadrzu 5 nieogłoszonych gier first-party. Dodatkowo pojawia się wzmianka o produkcji ID@Xbox, która ma trafić do Game Passa, a także o dwóch tytułach na licencji.

Niestety nie poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących niezapowiedzianych gier. Na ten moment możemy jedynie cierpliwie czekać na oficjalne komunikaty ze strony Xboxa. Trzeba jednak przyznać, że takie doniesienia brzmią intrygująco.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Przy okazji warto przypomnieć, że już niebawem możemy spodziewać się finalizacji przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft. Korporacja ma czas na zamknięcie transakcji do 18 października 2023 roku. Dzięki przejęciu Microsoft zyska dostęp do wielu popularnych IP.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.