Xbox Games Showcase 2024 i Call of Duty Black Ops 6 Direct już dziś! Oglądaj wydarzenie razem z nami

Xbox Games Showcase 2024

Dziś jest ten dzień, którego wyczekiwało wielu graczy na całym świecie. Już za niecałe dwie godziny rozpocznie się bowiem Xbox Games Showcase 2024, a tuż po nim wystartuje Call of Duty Black Ops 6 Direct. Oba wydarzenia będziemy relacjonować dla Was na bieżąco, dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnego śledzenia konferencji razem z nami!

Xbox Games Showcase 2024 i Call of Duty Black Ops 6 Direct – to już dziś!

Call of Duty Black Ops 6
Call of Duty Black Ops 6

Już dzisiaj o 19:00 czasu polskiego rozpocznie się wyczekiwane Xbox Games Showcase 2024, na którym Microsoft może zaprezentować aż 30 gier. Tuż po tym wydarzeniu wystartuje z kolei Call of Duty Black Ops 6 Showcase, gdzie jak sama nazwa wskazuje, dowiemy się więcej o nadchodzącej odsłonie popularnej serii strzelanek od Activision.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydarzenia będą transmitowane na oficjalnych profilach Xboxa w serwisach takich jak YouTube, X (dawniej Twitter) czy Facebook. Oba eventy będą śledzić również nasi redaktorzy, dlatego na łamach XGP na bieżąco będą pojawiały się newsy na temat prezentowanych nowości.

Serdecznie zachęcamy do oglądania tych wydarzeń razem z nami, a jeśli akurat nie znajdziecie chwili na odpalenie streama, zawsze możecie wrócić do nas np. jutro i nadrobić wszystko, co zostało pokazane. Kto z Was już czeka na start Xbox Games Showcase 2024? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.