Xbox na Gamescomie 2023 po polsku! Transmisje potencjalnych hitów „Zielonych” obejrzymy w naszym języku

Xbox logo Polska flaga

Xbox od jakiegoś czasu pręży muskuły w kwestii swojego udziału na Gamescomie 2023. Wiemy już, że firma postawi na największe stoisko w całej historii swoich targów. Całe wydarzenie będzie obfitowało w różne transmisje ze zbliżających się premier „Zielonych”, które ponadto obejrzymy w języku polskim.

Transmisje gier Xboxa na Gamescomie 2023 z językiem polskim

Wygląda na to, że Polska staje się dla Xboxa coraz ważniejszym rynkiem. Świadczy o tym m.in. jeden z tegorocznych FanFestów, który zorganizowano w Warszawie.

Co więcej, już wcześniej Microsoft troszczył się o to, abyśmy wszelkie pokazy jego gier mogli obejrzeć w języku polskim. Nie inaczej jest także w przypadku Gamescoma 2023, z którego transmisja „Zielonych” również będzie opatrzona rodzimą lokalizacją.

Przypomnijmy, że Xbox naprawdę zamierza podejść do tegorocznego wydarzenia w Kolonii na poważnie. „Gigant Redmond” dorzuca bowiem do zwiastunów nowych urządzenie kolejnego FanFestu czy możliwość zagrania w demo S.T.A.L.K.E.R. 2.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Xbox Series X

Zdecydowanie jest więc na co czekać. Ktoś z Was wybiera się do Niemiec, aby doświadczyć atmosfery targów na własnej skórze? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.