Microsoft chwali się 13 grami ekskluzywnymi, które trafią na Xboxa w 2023 roku! Oj, jest na co czekać

Xbox

Mimo że w 2022 roku na Xboxie nie zadebiutowało zbyt wiele ciekawych gier ekskluzywnych, tak Microsoft zapowiada, że w 2023 gracze nie będą mieli na co narzekać. Brytyjska redakcja Xbox On przygotowała ciekawy materiał, w którym zaprezentowano 13 exclusivów zmierzających na Xboxy w najbliższych 299 dniach. Ten rok zapowiada się dla „Zielonych” znacznie lepiej!

Najlepiej zapowiadające się gry ekskluzywne, które trafią na Xboxa w 2023 roku

13 gier ekskluzywnych, które trafią na Xboxa w 2023 roku – na te produkcje warto czekać

Brytyjska redakcja Xbox On, która pracuje dla Microsoftu, stworzyła bardzo interesujący materiał przybliżający 13 gier ekskluzywnych zmierzających na Xboxa w 2023 roku. Zdaniem redaktorów na te produkcje warto czekać najbardziej, ale jakie tytuły zostały wymienione? Ano następujące:

 1. ARK 2
 2. Redfall
 3. Forza Motorsport
 4. Starfield
 5. STALKER 2
 6. Age of Empires II: Definitive Edition
 7. Lightyear Frontier
 8. The Last Case of Benedict Fox
 9. Planet of Lana
 10. AirportSim
 11. Ravenlok
 12. Replaced
 13. Ereban: Shadow Legacy

Aż dziwne, że na liście pominięto niezwykle dobrze zapowiadające się Atomic Heart, które ostatnio dostało nowy zwiastun, ale cóż – to zapewne subiektywna lista. Niemniej trzeba uczciwie przyznać, że 2023 rok zapowiada się dla posiadaczy konsol Microsoftu naprawdę świetnie. W najbliższych 12 miesiącach na Xboxach zadebiutuje masa obiecujących gier, których zapewne pozazdrości „Zielonym” niejeden gracz PlayStation czy Nintendo.

Przeczytaj też: AMD FSR

Oczywiście przygotowane przez redakcję Xbox On zestawienie to tylko część gier ekskluzywnych zmierzających na Xboxa w 2023 roku. W istocie będzie ich trochę więcej, czego dobrym przykładem jest pominięte, ale wspomniane przez nas Atomic Heart. A Wy na jakiego Xboxowego exclusiva czekacie najbardziej w tym roku? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!