Xbox Keystone nie zniknął z półki Phila Spencera. Szef Xboxa ponownie pokazał prototyp urządzenia

Phil Spencer Xbox Keystone

Pod koniec października Phil Spencer poinformował, że Xbox Keystone – czyli przystawka do grania w chmurze na telewizorze, nad którą pracował Microsoft – nie trafi w najbliższych latach do sprzedaży. Następnie szef działu Xbox dokładnie wytłumaczył, dlaczego amerykańska firma odłożyła na bok plany dotyczące własnego urządzenia do streamingu. Okazuje się jednak, że prototyp wspomnianego sprzętu wciąż znajduje się na półce Spencera.

Phil Spencer wciąż trzyma na swojej półce prototyp Xbox Keystone

Materiał wideo Phila Spencera z okazji premiery PC Games w kolejnych 40 krajach

Usługa PC Game Pass wystartowała w tym tygodniu w kolejnych 40 krajach, a Phil Spencer opublikował z tej okazji specjalne wideo. Szef działu Xbox wystąpił na tle, które powinno być świetnie znane wszystkim miłośnikom Microsoftu. Fani dość szybko zauważyli, że na jednej z półek przedstawiciela amerykańskiej firmy wciąż znajduje się prototyp Xbox Keystone.

Urządzenie można dostrzec po lewej stronie Spencera, zaraz obok kontrolera Xbox Elite Series 2 w wersji Halo Infinite. Szef działu Xbox posiada najwyraźniej sentyment do posiadanego prototypu Xbox Keystone. Warto wspomnieć, że przedstawiciel Microsoftu jest przekonany, że amerykańska firma „w pewnym momencie” stworzy własne urządzenia do streamingu.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do 6000 zł

Na koniec przypomnijmy, że w zeszłym roku Microsoft nawiązał współpracę z firmą Samsung. Dzięki wspomnianego porozumieniu na telewizorach koreańskiej firmy pojawiła się aplikacja Xbox Cloud Gaming, dzięki której gracze mogą cieszyć się grami dostępnymi w ramach usługi Xbox Game Pass bez konieczności posiadania konsoli.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.