Xbox Games Showcase jedynie przystawką? Microsoft ma szykować jeszcze więcej gier na Gamescoma

Xbox logo

Xbox Games Showcase już za nami, a ta grafika wskazuje, że było to świetne show. Co jednak ciekawe, to może nie być koniec ciekawych zapowiedzi Microsoftu. Ten ma się już bowiem szykować na Gamescoma.

Jeszcze więcej gier Xboxa na Gamescomie?

Gamescom wystartuje już 21 sierpnia i potrwa trzy dni. Xbox pojawi się na tej imprezie i zgodnie z doniesieniami, może zaprezentować tam kilka ciekawych nowości.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dla przykładu wystarczy wspomnieć, że Jez Corden – dziennikarz Windows Central – wspomniał, iż Xbox Games Showcase było tylko częścią tego, co nadchodzi. Ponadto insiderzy z forum Reset Era donoszą, że Microsoft szykuje się już właśnie na niemieckie targi.

Ciekawe więc, co jeszcze może Gigant z Redmond trzyma w swojej talii kart. Czyżby rzeczywiście portfolio tytułów było rozbudowane na tyle, że trzeba było je podzielić na dwa wydarzenia?

Tego dowiemy się już za niemal dwa miesiące. Wychodzi na to, że wydarzenie w Kolonii będzie prawdziwą gratką dla fanów Xboxa!

Źródło: Gamingbolt, Reset Era

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.