Xbox Series S oraz limitowane kontrolery w wersji Barbie do wygrania w specjalnej akcji Microsoftu

Xbox Barbie Xbox Series S kontroler

Pod koniec czerwca informowaliśmy, że Microsoft nawiązał współpracę z Warner Bros. oraz firmą Mattel czego efektem jest specjalne wydanie konsoli Xbox Series S inspirowane najnowszym filmem Barbie. Wówczas też pojawiła się informacja, że jedyną opcją, aby stać się właścicielem takiego sprzętu będzie konkurs organizowany przez Microsoft. Ten wystartował dokładnie wczoraj, a my przypominamy, aby każdy zainteresowany mógł spróbować w nim swoich sił.

Microsoft organizuje konkurs, w którym można wygrać specjalną wersję Xbox Series S inspirowaną filmem Barbie

Zasady konkursu organizowanego przez Microsoft są banalnie proste. Aby wygrać swój wyjątkowy egzemplarz konsoli Xbox Series S, specjalnej obudowy w formie domku dla lalek, a także unikatowych kontrolerów wystarczy jedynie obserwować konto Xbox na Twitterze i udostępnić powyższy post.

Przekazaną dalej publikacje należy podpisać hashtagiem #Xbox_BarbieTheMovieSweepstakes i czekać na wyniki. Konkurs potrwa do 30 lipca 2023 roku i co ciekawe dostępny jest dla wszystkich regionów świata, co w przypadku poprzednich akcji Microsoftu nie było taką oczywistością.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Kup Xbox Series S

Warto też przypomnieć, że już niedługo, bo 14 lipca 2023 roku odbędzie się specjalna transmisja, podczas której twórcy serii Forza Horizon opowiedzą m.in. o swoich powiązaniach właśnie z Barbie. Przy okazji dowiemy się także o tym, jak wygląda ich kariera w branży gier.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.