Jeździ szybko i uruchamia nowe gry. To nie Tesla, a… nowa edycja Xboxa Series S

Xbox Series S - Edycja RC Car

Do tej pory mogliśmy zobaczyć wiele różnych edycji Xboxów, ale takiej jeszcze nie było. Jest bowiem zdalnym sterowanie samochodem. A na dodatek uruchamia gry.

Cadillac Racing V-Series jako zdalnie sterowany samochód i… Xbox Series S

Xbox Series S – Edycja RC Car

Pamiętacie jeszcze aktualizację Tesli, która dostała Steama i tym samym możliwość uruchamiania wysokobudżetowych gier? Xbox właśnie stworzył coś podobnego, ale w miniaturowej skali.

Chodzi bowiem o nową edycję Xboxa Series S Carbon Black, która została umieszczona wewnątrz zdalnie sterowanego modelu samochodu Cadillac Racing V-Series. Pojazd jest wyposażony w napęd AWD, działające światła i nadajnik RC 2,4 GHz.

Wyjątkowy model konsoli został oczywiście stworzony z okazji premiery Forzy Motorsport, na której okładce możemy zauważyć właśnie między innymi wyścigową edycję Cadillaca. Niestety nie trafi on do otwartej sprzedaży i standardowo będzie go można wygrać w konkursie.

Zobacz też: Gry podobne do The Forest

Tak czy inaczej, zdecydowanie jest to najciekawsza edycja konsoli, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Wracając jednak do „zwykłych” konsol, Microsoft przedstawił nam także nowe wydanie Xboxa Series S i wzory kontrolerów w Xbox Design Lab – wszystko to również inspirowane wyścigówkami.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.