Xbox Series S – Pakiet startowy zapowiedziany! Microsoft przedstawia korzystną ofertę na konsolę

Xbox Series S - Pakiet startowy

Sony przedstawiło niedawno PS5 Slim, ale Microsoft też nie zasypia gruszek w popiele. „Gigant z Redmond” zapowiedział bowiem pakiet startowy Xboxa Series S. Nowa oferta wypada korzystniej od tych, które są obecnie dostępne w sklepach.

Pakiet startowy Xboxa Series S – cena, data premiery

Xbox Series S - Pakiet startowy
Pakiet startowy Xboxa Series S

Jak poinformował dziś Microsoft, pakiet startowy Xboxa Series S zadebiutuje na całym świecie już 31 października 2023 roku. Preordery na zestaw są już dostępne w Xbox Store, a wyceniono go na 1399 zł.

Pełna zawartość pakietu prezentuje się następująco:

  • Xbox Series S 512 GB
  • Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące
  • Kontroler Xbox Robot White
  • Kabel HDMI High Speed

Dla porównania wystarczy zerknąć na Ceneo. Obecnie w Polsce konsola wraz z kontrolerem kosztuje w największych elektromarketach właśnie 1399 zł. Tutaj dostajemy do tego dodatkowo 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate, więc z całą pewnością całe przedsięwzięcie wychodzi na opłacalne.

Zobacz też: Gry podobne do The Forest

Możemy przypuszczać, że ogłoszenie pakietu startowego ma związek ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. To okres szczególny dla producentów konsol, gdzie sprzedaż ich platform jest zazwyczaj wyższa niż w pozostałych miesiącach roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.