Xbox Series X – Edycja Cadillac Racing zaprezentowana! Konsola powstała na bazie barw prawdziwego wozu

Xbox Series X - Edycja Cadillac Racing

Microsoft zaprezentował już dziś Xboxa Series S, który jest zamknięty w obudowie zdalnie sterowanego pojazdu. To jednak nie koniec nowości. „Gigant z Redmond” przedstawił bowiem też Xboxa Series X w malowaniu wyścigowego samochodu.

Xbox Series X – Edycja Cadillac Racing

Xbox Series X - Edycja Cadillac Racing
Xbox Series X – Edycja Cadillac Racing

Xbox Series X – Edycja Cadillac Racing powstała rzecz jasna przy okazji premiery Forza Motorsport. Konsola została zaprojektowana na bazie malowania wozu wyścigowego No.01 Cadillac Racing V-Series.R. Do zestawu dołączono standardowy kontroler, który utrzymano w podobnej charakterystyce.

Niestety to wydanie Xboxa nie trafi do ogólnej sprzedaży. Zamiast tego obywatele USA mogą je wygrać w konkursie organizowanym przez Xboxa, Doritos, Mountain Dew i Rockstar.

Co więcej, w Xbox Design Lab pojawiły się także nowe wzory padów. Podobnie jak powyższa konsola, są one inspirowane samochodami No.01 Cadillac Racing V-Series.R i Chevrolet Corvette E-Ray.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Tak więc Microsoft kontynuuje projektowanie wyjątkowych edycji swoich konsol. Szkoda, że większość z nich nie trafia do sklepów i jest ograniczona wyłącznie do konkursów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.