Sprzedaż Xbox Series X wzrosła o prawie 1500% po pokazie Starfield! Xbox dostał swojego system-sellera?

Starfield Xbox Series X

Panel Starfield Direct, który dostarczył długo wyczekiwanych materiałów z gry, był jednym z najważniejszych i szeroko omawianych wydarzeń branży gamingowej w ostatnich dniach. Jak się okazuje, event Bethesdy najwyraźniej przyniosło dodatkowe, nadzwyczajne efekty dla twórców konsoli Xbox Series X. Microsoft ma powody do zadowolenia.

Po prezentacji Starfield Direct sprzedaż Xbox Series X wzrosła o prawie 1500%

Jak już dziś informowaliśmy, po pokazie Starfield Direct nawet fani PlayStation przekonują się do zakupu konsol Xbox Series X|S. Nadchodząca produkcja Bethesdy jest oczekiwana z niecierpliwością przez wielu graczy z całego świata, ale jak wiemy, zadebiutuje tylko na PC oraz na konsolach Microsoftu najnowszej generacji. To jednak nie powstrzymuje zainteresowanych graniem w Starfield na padzie – w jednym ze sklepów Amazona Xbox Series X odnotował aż 1335% wyższy wynik sprzedaży w porównaniu z zeszłym tygodniem.

Wzrost zainteresowania Xboxem Series X został zarejestrowany we francuskim oddziale Amazona, jednak na oficjalne dane sprzedażowe będziemy musieli jeszcze poczekać. Mimo wszystko wygląda na to, że konferencja Microsoftu rzeczywiście mogła przekonać wielu graczy do zakupu ich konsoli, nawet pomimo tego że Starfield ma działać na Xbox Series X i S wyłącznie w 30 FPS-ach.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Starfield

Przypominamy, że Starfield zadebiutuje na PC oraz konsolach Xbox Series X|S już 6 września 2023 roku. Warto także dodać, że w dniu premiery produkcja pojawi się w Game Passie. Cóż, wygląda na to, że Xbox faktycznie zyskał swojego system-sellera!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.