You Suck at Parking od dzisiaj w Xbox Game Pass

You Suck at Parking

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiło Ashes of the Singularity: Escalation oraz DC Liga Super-Pets: Przygody Krypto i Asa. Z kolei dzisiaj w abonamencie ląduje ciekawie zapowiadające się You Suck at Parking. Co ciekawe, gra dopiero dzisiaj debiutuje na rynku.

REKLAMA

Premiera You Suck at Parking w Xbox Game Pass

Zwiastun You Suck at Parking

You Suck at Parking to wyścigowa gra arcade, która nie posiada żadnej fabuły. Motywem przewodnim rozgrywki jest tu nic innego jak ściganie się z czasem i trafianie w miejsca parkingowe. Produkcja oferuje możliwość zabawy w pojedynkę, jak i online.

Przeczytaj też: Gry na telefon

You Suck at Parking pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!