Sony zapowiedziało 11 nowych gier na PlayStation VR2. Tylko 2 z nich to exclusive’y

Jurassic World Aftermath Collection PlayStation VR2

Miłośnicy wirtualnej rzeczywistości mają dzisiaj dzień pełen atrakcji. Poznaliśmy datę premiery PlayStation VR2 oraz wysoką cenę nowych gogli. Chwilę później Sony postanowiło dać graczom kilka dodatkowych powodów, dlaczego debiutujący w lutym sprzęt jest wart ich pieniędzy.

Zapowiedź 11 nowych gier na PlayStation VR2

PlayStation VR2 Gry
Nadchodzące gry na PlayStation VR2

Na blogu PlayStation pojawił się właśnie obszerny wpis zapowiadający aż 11 nowych gier na PlayStation VR2. Najciekawsze z nich to oczywiście tytuły ekskluzywne dla tej platformy — The Dark Pictures: Switchback VR oraz Crossfire: Sierra Squad. Pierwsza pozycja to spin-off antologii The Dark Pictures, który koncepcją przypomina Until Dawn: Rush of Blood. Drugi z kolei jest FPS-em od Smilegate, twórców Crossfire.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Lista pozostałych 9 tytułów, które zawitają również na inne platformy poza PlayStation VR2, prezentuje się następująco:

  • The Light Brigade
  • Cities VR: Enhanced Edition
  • Cosmonious High
  • Hello Neighbour: Search & Rescue
  • Jurassic World Aftermath Collection
  • Pistol Whip VR
  • Zenith: The Last City
  • After the Fall
  • Tentacular

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS4 dla dzieci

Na blogu PlayStation znajdują się dodatkowe szczegóły na temat wszystkich tytułów, często opatrzone zwiastunem. Większość z tych produkcji powinna ujrzeć światło dzienne w przyszłym roku, więc szczęśliwi posiadacze PlayStation VR2 nie powinni narzekać na ubogą bibliotekę gier.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.