Zapowiedź Borderlands 4 już jutro?! 2K ma szykować prawdziwą niespodziankę dla fanów

Borderlands

Ostatnio Gearbox Software przeżywało prawdziwe zawirowania przy okazji swojego przejścia spod skrzydeł szwedzkiego Embracer Group w ręce Take-Two Interactive i zależnej od giganta firmy 2K. Przy tej okazji doczekaliśmy się potwierdzenia związanego z pracami nad Borderlands 4, co dla fanów tego IP było nie lada wydarzeniem. Najwidoczniej na zapowiedź tej gry nie trzeba będzie długo czekać.

Zapowiedź Borderlands 4 może doczekać się zapowiedzi podczas Summer Game Fest 2024

Wedle informacji, jakie pojawiły się na stronie EXputer 2K ma zaprezentować światu pierwszy trailer Borderlands 4 już jutro, a więc 7 czerwca 2024 roku. Z informacji przekazywanych przez insidera o pseudonimie Kurakasis, miałoby mieć to miejsce podczas transmisji Summer Game Fest, choć istnieje rzekomy cień szans na to, że stanie się to jeszcze przed samym wydarzeniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W pogłosce tej może być sporo prawdy, bo warto przytoczyć tutaj wieści z połowy maja, kiedy to na oficjalnym koncie wydarzenia potwierdzono, że 2K pojawi się na wydarzeniu i zaprezentuje nową grę „największej i najbardziej ukochanej serii”. To faktycznie zdaje się uwiarygadniać powyższy wpis, rozbudzając przy tym wielkie nadzieje oddanej społeczności skupionej wokół IP.

Borderlands
Borderlands

Z całego portfolio, jakie aktualnie posiada 2K, to właśnie seria Borderlands zdaje się tą, która faktycznie potrzebowałaby teraz nowej gry. Przydałaby się bowiem porządna kontynuacja, która przede wszystkim spełniłaby oczekiwania graczy niespecjalnie zadowolonych z wydanego jeszcze w 2022 roku New Tales from the Borderlands.

Oczywiście trzeba pamiętać, iż jest to tylko plotka i trzeba do niej podchodzić z pewnym dystansem. Na szczęście na jej potwierdzenie (lub rozwianie) nie trzeba będzie długo czekać, bo Summer Game Fest startuje już jutro. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Exputer.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.