Zapowiedź nowej odsłony Need for Speed już w najbliższy czwartek

Need for Speed

Ależ było ostatnimi czasy wiele plotek i przypuszczeń na temat nowej odsłony serii Need for Speed! Electronic Arts próbowało żartować z fanów na Twitterze, a media nie miały pewności, kiedy wreszcie poznamy szczegóły na temat nowej gry. Teraz wiadomo już oficjalnie, że prezentacja jest kwestią niecałych dwóch dni.

Zapowiedź Need for Speed już w czwartek

Need for Speed
Need for Speed Heat

Wszystko za sprawą premiery wideo zaplanowanej w serwisie YouTube. Film nosi nazwę (a jakże) trailera zapowiadającego nową odsłonę serii Need for Speed. Ma zostać udostępniony w najbliższy czwartek, czyli 6 października 2022 roku o godzinie 17:00.

Zobacz też: Jak działa Upscaling

Okazuje się zatem, że insiderskie informacje o rychłej zapowiedzi gry znajdą potwierdzenie w rzeczywistości. Ciekawe natomiast, czy faktycznie tytuł zostanie wypuszczony na rynek jeszcze w tym roku. Wcześniejsze plotki głosiły, że premiera nowej odsłony Need for Speed miałaby mieć miejsce na początku grudnia. Tego dowiemy się najpewniej w najbliższy czwartek podczas zapowiedzi gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.