Zwiastun GTA 6, ale w GTA: Vice City! Fan serii odwzorował trailer w 20-letniej grze Rockstara

gta 6 gta vice city

Kilka dni temu po raz pierwszy otrzymaliśmy oficjalny zwiastun GTA 6. Dyskusje wokół udostępnionego materiału koncentrują się na różnych porównaniach, odniesieniach do rzeczywistości czy innych szczegółach, które mogą zdradzić nieco więcej na temat gry. Jeden z graczy postanowił jednak ugryźć temat od nieco innej strony, prezentując odwzorowany w GTA Vice City zwiastun GTA 6.

Gracz odwzorował zwiastun GTA 6 w GTA Vice City

Zwiastun GTA 6 odwzorowany w GTA Vice City

Jeden z graczy postanowił sprawić niemałą frajdę fanom serii GTA. YouTuber o pseudonimie Zac Cox wpadł bowiem na ciekawy pomysł – odwzorował zwiastun GTA 6 w 20-letniej grze Rockstara, GTA Vice City. Materiał z pewnością przykuje uwagę wszystkich osób, które z nostalgią wspominają odsłonę z Tommym Vercettim w roli głównej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dzięki materiałowi możemy także porównać te produkcje i zobaczyć jak wiele zmieniło się przez ostatnie 20 lat. Jak przekazał niedawno Sam Houser, jeden ze współzałożycieli Rockstara, GTA 6 ma „przesunąć granice tego, co jest możliwe”. Gracze jednak nie przekonają się o tym prędko, bowiem na premierę produkcji przyjdzie nam poczekać do 2025 roku.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Na zakończenie warto wspomnieć, że zwiastun GTA 6 pobił aż 3 rekordy Guinessa. W ciągu 24 godzin od udostępnienia, klip się najczęściej oglądanym zwiastunem gry wideo, jednocześnie z największą liczbą polubień. Dodatkowo w tym samym przedziale czasowym był najczęściej oglądanym filmem na YouTube, który nie jest klipem muzycznym. Trzeba przyznać, że to robi wrażenie.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.