Giveaway: do wygrania lodówka Xbox Mini Fridge oraz 10 subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące!

Lodówka Xbox Giveaway Instant Gaming

Nie da się ukryć, że wszyscy lubimy rozdawnictwa, ale to zorganizowane dzisiaj przez Instant Gaming jest nad wyraz ciekawe. Otóż w giveawayu można zdobyć oficjalną lodówkę wyglądającą jak Xbox Series X oraz 10 kodów na 3 miesiące subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Innymi słowy, jest o co powalczyć — wzięcie udziału w konkursie nic nie kosztuje, a przy tak dobrych nagrodach zdecydowanie warto poświęcić minutę-dwie, aby zgłosić swoje uczestnictwo. Poniżej tłumaczymy co i jak!

Giveaway Instant Gaming — lodówka Xbox Mini Fridge główną nagrodą

Lodówka Xbox Mini Fridge Instant Gaming giveaway
Warto wziąć udział!

Popularny sklep z grami Instant Gaming zorganizował giveaway, w którym główną nagrodą jest lodówka Xbox Mini Fridge (licencjonowany produkt Microsoftu, który narodził się z… mema) w parze z 3-miesięczną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate. Wygrywa łącznie 10 osób, a nagrody za poszczególne miejsca prezentują się następująco:

  1. Lodówka Xbox Mini Fridge + 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  2. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  3. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  4. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  5. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  6. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  7. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  8. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  9. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  10. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate

Aby wziąć udział w konkursie, w pierwszej kolejności należy przejść na stronę giveawayu, klikając poniższy przycisk.

Następnie wystarczy tylko zalogować się na swoim koncie Instant Gaming i postąpić zgodnie z instrukcjami. Giveaway trwa do 22 sierpnia do godziny 23:59. Szczęśliwcy zostaną powiadomieni o zwycięstwie mailowo.

Trzeba przyznać, że jest o co walczyć. Lodówka Xboxa byłaby świetnym uzupełnieniem pokoju gamingowego, natomiast Game Pass Ultimate mówi sam za siebie — subskrypcja zapewnia dostęp do setek gier na PC, konsole (Xbox One, Xbox Series X|S) i chmurę. Wszystkim biorącym udział w giveawayu życzymy powodzenia!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA