Konkurs Świąteczny dla czytelników XGP.pl. Do zdobycia trzy sztuki Series X!

Konkurs Świąteczny 2021

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, ale czymże byłyby Święta bez prezentów? No właśnie. To trochę jak z sernikiem – niby można upiec taki bez rodzynek, ale nie wypada (nawet nie zaczynajcie…).

Lubimy sprawiać radość naszym czytelnikom, dlatego od dawna planowaliśmy organizację Świątecznego konkursu. Pierwotnie nagrodą główną miała być konsola Xbox Series X, ale jak powszechnie wiadomo – obecnie jej dostępność w sklepach jest, lekko mówiąc… zerowa. Mimo wszystko nigdy się nie poddaliśmy.

Po długich poszukiwaniach, hektolitrach wylanego potu i innych ciężkich bojach, ostatecznie udało nam się zdobyć dla was Series X. Na dodatek nie jedną, a trzy sztuki i nie Xbox, a Braun. Tak, dobrze czytacie; pomocną dłoń wyciągnęła do nas firma Braun, która zgodziła się zostać fundatorem nagród w niniejszym konkursie. 😉 Wysokiej klasy trymery Braun Series X powędrują do aż trzech szczęśliwców.

Nagrody i zasady konkursu

Braun Series X XT5200 Wet & Dry

W naszym Świątecznym konkursie wybierzemy aż trzech zwycięzców. Każda osoba otrzyma wielofunkcyjny trymer Braun Series X XT5200 Wet & Dry, który pozwala na golenie, przycinanie i konturowanie. Sprzęt wyróżnia jeszcze zastosowanie technologii ostrza 4D podążającego za kształtem twarzy, nasadka chroniącą skórę SkinGuard oraz pełna wodoodporność. Oczywiście sporym plusem Series X XT5200 jest też nowoczesny design i świetna ergonomia. Więcej o tym modelu można przeczytać na stronie firmy Braun.

Aby wziąć udział w zabawie, w komentarzach dostępnych pod niniejszym postem napisz odpowiedź na pytanie konkursowe:

Spędzasz czas z rodziną przy wigilijnym stole, gdzie jak co roku znalazło się miejsce dla niezapowiedzianego gościa. W pomieszczeniu unosi się zapach barszczu, pięknie przystrojona choinka cieszy oko, a tu nagle wieczerzę przerywa niespodziewany dzwonek do drzwi. Zaskoczony(a) odchodzisz od stołu, otwierasz, a Twoim oczom ukazuje się sam Phil Spencer i pyta, czy może do was dołączyć. Co robisz?

Wygrywają 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi. Konkurs trwa do 24 grudnia 2021 roku (23:59), a zwycięzców wyłonimy dzień później (25.12.2021). Szczęśliwcy zostaną poinformowani o wygranej w odpowiedzi na dodany komentarz.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia. Jednocześnie jeszcze raz dziękujemy firmie Braun, która uratowała Święta i mimo wszystko zdobyła dla nas (i was) Series X… 😉

PS. Nie bijcie zbyt mocno…

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.