A Plague Tale: Requiem z wyczekiwanym trybem na PS5 i XSX! Koniec grania w 30 FPS-ach

A Plague Tale: Requiem PlayStation 5 Xbox Series X

A Plague Tale: Requiem zachwyciło recenzentów, mimo że kontynuacja przygód Hugo i Amicii oferowała na PlayStation 5 i Xbox Series X wyłącznie możliwość zabawy w 30 klatkach na sekundę. Na szczęście sytuacja ta uległa zmianie za sprawą najnowszej aktualizacji, która powinna ucieszyć użytkowników konsol Sony i Microsoftu zainteresowanych produkcją Asobo Studio.

A Plague Tale: Requiem wreszcie w 60 klatkach na sekundę na PlayStation 5 i Xbox Series X

Za sprawą najnowszego patcha konsolowa wersja A Plague Tale: Requiem została wzbogacona o tryb wydajności. Wspomniana opcja pozwoli posiadaczom konsol PlayStation 5 i Xbox Series X zapoznać się z kontynuacją przygód Hugo i Amicii w 60 klatkach na sekundę. Gracze, którzy na pierwszym miejscu stawiają płynność animacji, na pewno będą zadowoleni.

Po ucieczce ze zniszczonej ojczyzny Amicia i Hugo podróżują daleko na południe, do nowych regionów i tętniących życiem miast. Tam próbują rozpocząć nowe życie i zapanować nad klątwą spoczywającą na Hugo.

– informuje opis gry na stronie Xbox.

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Na koniec warto przypomnieć, że A Plague Tale: Requiem od momentu swojej premiery dostępne jest w bibliotece Xbox Game Pass. Należy także dodać, że deweloperzy z Asobo Studio nie wykluczają stworzenia kolejnej części serii A Plague Tale, choć na jej zapowiedź z pewnością przyjdzie nam nieco poczekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.