A Plague Tale: Requiem z wyczekiwanym trybem na PS5 i XSX! Koniec grania w 30 FPS-ach

A Plague Tale: Requiem PlayStation 5 Xbox Series X

A Plague Tale: Requiem zachwyciło recenzentów, mimo że kontynuacja przygód Hugo i Amicii oferowała na PlayStation 5 i Xbox Series X wyłącznie możliwość zabawy w 30 klatkach na sekundę. Na szczęście sytuacja ta uległa zmianie za sprawą najnowszej aktualizacji, która powinna ucieszyć użytkowników konsol Sony i Microsoftu zainteresowanych produkcją Asobo Studio.

A Plague Tale: Requiem wreszcie w 60 klatkach na sekundę na PlayStation 5 i Xbox Series X

Rat game just got even better.#APlagueTaleRequiem's Performance Mode is live, with a 60 FPS mode for PS5 and Xbox Series X as well as additional graphic options for PC! pic.twitter.com/MefbJoufJY

— A Plague Tale (@APlagueTale) May 10, 2023

Rat game just got even better.#APlagueTaleRequiem's Performance Mode is live, with a 60 FPS mode for PS5 and Xbox Series X as well as additional graphic options for PC! pic.twitter.com/MefbJoufJY

— A Plague Tale (@APlagueTale) May 10, 2023

Za sprawą najnowszego patcha konsolowa wersja A Plague Tale: Requiem została wzbogacona o tryb wydajności. Wspomniana opcja pozwoli posiadaczom konsol PlayStation 5 i Xbox Series X zapoznać się z kontynuacją przygód Hugo i Amicii w 60 klatkach na sekundę. Gracze, którzy na pierwszym miejscu stawiają płynność animacji, na pewno będą zadowoleni.

Po ucieczce ze zniszczonej ojczyzny Amicia i Hugo podróżują daleko na południe, do nowych regionów i tętniących życiem miast. Tam próbują rozpocząć nowe życie i zapanować nad klątwą spoczywającą na Hugo.

– informuje opis gry na stronie Xbox.

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Na koniec warto przypomnieć, że A Plague Tale: Requiem od momentu swojej premiery dostępne jest w bibliotece Xbox Game Pass. Należy także dodać, że deweloperzy z Asobo Studio nie wykluczają stworzenia kolejnej części serii A Plague Tale, choć na jej zapowiedź z pewnością przyjdzie nam nieco poczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.